VIRTEO – Jak zrozumieliśmy Twoją sytuację?

Zauważyliśmy, że wielu przedsiębiorców i firm boryka się z problemem odkładania ważnych zadań w czasie (prokrastynacja). W związku z tym w wielu przedsiębiorstwach rozwój uniemożliwia sytuacja związana z brakami kadrowymi lub zbyt dużymi kosztami zatrudniania.

Zdalna Pomoc dla Przedsiębiorców jako Efektywne i Optymalne Rozwiązanie

Rozumiejąc, jak ważne zadania są często odkładane z różnych powodów, postanowiliśmy rozwiązać problem wielu przedsiębiorców, wychodząc im naprzeciw ze swoją ofertą pomocy zdalnej. Pracujemy wtedy, kiedy nas potrzebujesz, co oznacza, że płacisz tylko za czas, w którym realnie pracujemy dla Ciebie i Twojej firmy. Potrafimy „ogarnąć” każdą sprawę oraz każdy bałagan. Nie musisz martwić się o zwolnienia L4, urlopy czy rozliczanie czasu pracy. Dodatkowo, optymalizujemy koszty – wystawiamy fakturę VAT, którą możesz wrzucić w koszty, zamiast płacić wysokie składki ZUS od zatrudnionego pracownika.

Dołącz do grupy naszych klientów!

Dołącz do naszych klientów i odkryj świat nieograniczonych możliwości! Zespół sześciu sprytnych i kompetentnych osób stoi gotowy, by spełniać Twoje potrzeby i realizować Twoje cele. Pozwól nam zadbać o Twoje sprawy codzienności, byś mógł skupić się na tym, co naprawdę ważne. Razem osiągniemy więcej!